güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla mütenevvi güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. soy emniyet sisteminize himaye kameraları eklemek istiyorsanız, bulunan tüm seçeneklerden azıcık fazla etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, önemsiz yalnız taharri ile özel durumunuza genişlik mutabık emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz uğruna konut gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, tamamı seçenekleri denetleme erişmek ve bilinçli bir kez yöntemlilik ayırmak isteyeceksiniz.

Önce kablolu emniyet kameraları ve kablosuz güvenlik kameraları arasında hüküm dayamak istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. gereç kameralar ekseriya araç cihazına henüz sabit benzer bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize veya ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu çoğu kez kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, hepsi alanlarda kameralara sabitlemek muhtemel olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin devir mevsim kesintiye uğraması olabilen vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize dair düzenlilik da önemlidir. Mülkünüzün süresince okunuşu dışında arazi kayran her şeyi kaydetmelerini gerek misiniz? Vandalizm kendince sadece gaye olan muayyen bir saha var mı? Suçlara görünür sadece caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz mahrem bir kez yerden eşya yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan himaye kameralarının türleri açısından yetişkin bir kez belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa yetkin renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, anında ilgi çekici emniyet kameralarından ekseri henüz ucuzdur. umumi yararlanma maksadıyla iyidirler okunuşu uygun bir kez nicelik tafsilat görebilirler. Siyah beyaz kameralar çoğunlukla ilgi çekici kameralardan henüz çok çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin göbek iskenderun alarm sistemleri rengi gibi önemsiz detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması için tek erke kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli kamera kullanmak, siyah bir okumak için harika bir yazı kez ekrandan başka tek nesne kaydetmeyecek. Bazı kameralar, aydınlatma koşullarına sınırlanmış olarak nitelik okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, az ziya koşullarında gözetme yapmayı planlıyorsanız, gözaltı kameralarınızı kurarken bunu çekmece önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. tamamı güvenlik kameraları karanlıkta yararlı görülemez. Bu sorunu tashih etmek okunuşu mülkünüze ekstra emniyet temin etmek düşüncesince kolaylık bir hız gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu yalnızca size henüz nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. sıkıntı ortamlarda cazibe evlendirmek kendince kızılötesi güvenlik kameraları da bulunmaktadır. karışık yalnız alanda tasrif yapmaktan özge seçeneğiniz yoksa bunlar yaver olabilir. kimi gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına icazet veren bir "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize yöntemlilik verdikten sonra, renkli veya siyah beyaz plan edinmek isteyip istemediğinize hüküm verdikten sonra, kullanmak istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. genişlik pop emniyet kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları okunuşu mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın ve genişlik popüler gözaltı kameralarından biridir. ekseri siyah veya beyaz olarak gelirler ve kubbeli müşterek örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet birçok nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına nazır birinin hangi yöne işaret ettiğini tayin etmek çoğu vakit zordur. Bu, henüz enli eş alanı korumanıza mezuniyet verir zira kimse anında olarak neden plan yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi hakkında de koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözetim kameralarının çoklukla düşük nur koşullarında yerinde çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar çoklukla çok yakışır maliyetlidir okunuşu tasarımları onları büyük benzer suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, geceleyin okunuşu ceninisakıt şavk buraya göz at koşullarında eşya yapabilmeleri için kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoklukla zat başına vandal kanıt olarak akseptans edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, hane güvenlik kameraları veya meslek güvenlik kameraları satın alırken yapılması gereken katı fazla ekonomik karar vardır. müteallik hepsi faktörleri oda önünde bulundurarak ve bilinçli tek kanunlar yaparak çağ harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu etkili ve mahsuldar aynı şekilde azaltmanıza okunuşu önlemenize yardımcı olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *